LIVE IN AMERIKA

EPYDEMYE + ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA  

31. 8. 2023

Agentura Macháčková s.r.o. ve spojení s Lomy Mořina spol. s.r.o. pořádají dne 31. srpna 2023 jeden z exkluzivních dvojkoncertů v lomu Velká Amerika. 

Máte tak jedinečnou možnost navštívit prostory lomu, kterému se oprávněně přezdívá český Grand Canyon. Koncert dvou výjimečných interpretů si vyslechnete přímo dole v lomu v blízkosti jezera. Lom je celoročně uzavřený a veřejnosti nepřístupný. Výjimku tvoří právě koncerty „Live in Amerika“, během kterých na Vás čeká výjimečný kulturní zážitek v jedinečném a překrásném prostoru lomu.

 

Robert Křesťan & Druhá Tráva 

Legenda folk, country a bluegrassové scény je přední českou kapelou, která se odchýlila od původního bluegrassu k modernímu a nadžánrovému výrazu. Řadí se mezi špičky české hudební scény. Aktuální koncertní program Druhé Trávy zahrnuje průřez tvorby Roberta Křesťana z celé doby existence kapely, nyní s důrazem na skladby z posledních studiových alb. 

Skupina Druhá tráva hraje v současné době ve složení:

Robert Křesťan - sólový zpěv, mandolína, kytara 

Luboš Malina - banjo, irské píšťaly, tenor saxofon, vokály 

Luboš Novotný - dobro, lap steel, vokály 

Radek Hlávka - kytara, vokály 

Tomáš Liška – kontrabas, basová kytara 

Marin Novák - bicí, perkuse, cajo

 

Epydemye

Jihočeská folkrocková skupina Epydemye si posluchače napříč generacemi získává svou pozitivní, živelnou energií a písněmi, které otevírají zajímavá témata. Epydemye Vás v jeden okamžik přinutí si sednout a poslouchat texty, aby Vás v zápětí zvedla ze židle. A jestli odejdete z koncertu nabití pozitivní energií, tak to je přesně ten důvod, proč to Lucie Vlasáková (kontrabas, zpěv), Mirek Vlasák (zpěv, kytara), Honza Přeslička (zpěv, kytara) a Tomáš Hobzek (bicí) dělají. 

 

Nenechte si ujít výjimečnou možnost návštěvy lomu Velká Amerika s pořádnou porcí jen té nejlepší muziky! Těšíme se na Vás!!

Vstupenky: zde

Lom podléhá zvláštnímu režimu. Návštěvníci budou při koupi vstupenek a také u vchodu do lomu poučeni a seznámeni s podmínkami a riziky tohoto prostoru.