Michal Prokop & Framus Five - Live in Amerika

Koncerty Live in Amerika v lomu Velká Amerika přivítají i v roce 2024 výjimečné interprety. 13. června to bude Michal Prokop se svojí kapelou Framus Five. Koncerty Live in Amerika skýtají jedinečnou možnost navštívit prostor lomu,... (více)

Bratři Ebenové - Live in Amerika

Koncerty Live in Amerika v lomu Velká Amerika přivítají i v roce 2024 výjimečné interprety. 30. srpna to bude kapela Bratři Ebenové. Koncerty Live in Amerika skýtají jedinečnou možnost navštívit prostor lomu, kterému se... (více)

Vláčkem na koncerty Live in Amerika

Ve spolupráci s Event zážitkový vlak jsme pro Vás připravili speciální vlakové spojení na koncerty Live in Amerika 2023.    Máte tak jedinečnou možnost dopravit se vlakem do samotné blízkosti lomu (zastávka lom Velká... (více)

Robert Křesťan & Druhá Tráva Live in Amerika

LIVE IN AMERIKA EPYDEMYE + ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA   31. 8. 2023 Agentura Macháčková s.r.o. ve spojení s Lomy Mořina spol. s.r.o. pořádají dne 31. srpna 2023 jeden z exkluzivních dvojkoncertů v lomu Velká... (více)

Kamil Střihavka Live in Amerika

Michal Skořepa & Pan LYNX + Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band   15. 6. 2023 Lom Velká Amerika   Agentura Macháčková s.r.o. ve spojení s Lomy Mořina spol. s.r.o. pořádají dne 15. června 2023... (více)

Koncerty Live in Amerika

Pojďte s námi navštívit lom Velká Amerika    Exkluzivní koncerty v lomu Velká Amerika skýtají jedinečnou možnost navštívit prostor lomu, kterému se oprávněně přezdívá Český Grand Canyon. Koncerty špičkových... (více)

Koncert Live in Amerika 20. 7. 2022

20. července se koná v lomu Velká Amerika koncert kapely Stromboli v rámci cyklu koncertů „Live in Amerika“. Koncert kapely Stromboli v původní sestavě v lomu Velká Amerika. Koncert v prostoru lomu, kterému... (více)