Honza Holeček

Honza Holeček (*1969) je skladatel, zpěvák, kytarista a klávesista, specializuje se  na Hammond B3. V dětství navštěvoval LŠU v oboru hry na piano. Koncem 80. let začal pod vlivem hardrockových ikon té doby zpívat... (více)

Vladimír Guma Kulhánek

VADIMÍR „GUMA“ KULHÁNEK (*4. 9. 1944) – špičkový český baskytarista, v současné době člen skupin Livin Free a Flamengo reunion session. Od dětství mu učarovaly basové tóny. Jeho prvním nástrojem však byla... (více)

FLAMENGO reunion session

Nečekaný návrat na tuzemská pódia hlásí jedna z našich nevětších rockových legend skupina FLAMENGO. Českým fanouškům ji není třeba dlouze představovat, vždyť kdo by neznal, tak zásadní album jako bylo Kuře... (více)

Livin Free

Skupina byla založena na konci roku 2018 Honzou Holečkem (zpěv, klávesy) jako vlastní autorský projekt. Jako první byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytarová legenda Vladimír "Guma" Kulhánek. S... (více)

Holeček & Marcel Project

Jan Holeček a Pavel Marcel – duo renomovaných muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo reunion session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako... (více)

Energit

Blues rocková legenda jménem Energit... ENERGIT byl založen na konci roku 1972. Zakládajícími členy byli: Luboš Andršt – kytara, Ivan Khunt – zpěv, Jaroslav Erno Šedivý – bicí, Vladimír Padrůněk – baskytara Skupina byla... (více)

Luboš Andršt

Luboš Andršt se narodil 26. 7. 1948 v Praze. Dětství prožil v Příbrami a svoji první kytaru si koupil ve čtrnácti letech. V roce 1964 se s rodinou stěhuje zpět do Prahy a začíná hrát se skupinami jako... (více)

The Allman Company

Snad každý příznivec jižanského rocku zná kapelu The Allman Brothers Band. Jejich vystoupení už bohužel nezažijeme, protože bratři Gregg a Duane už spolu nějaký čas hrají v nebi. Přesto si čeští fanoušci mohou naživo... (více)

The BladderStones

Blues crossoverové power trio, které hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv a do roku 2016 vstupují s... (více)