Flamengo Reunion Session

Flamengo Reunion Session Kultovní kapela Flamengo, dnes Flamengo Reunion Session navazuje na zlatou éru Flamenga let 1970 – 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a Vladimíra Mišíka. V té době také... (více)

Precedens

Kapela Precedens oslavila 40 let od svého vzniku. Nežije ale z nostalgie minulosti a při příležitosti čtyřicátého výročí vydala nové EP Marie Bladová.  Precedens v novém obsazení a plné síle vyráží na turné na kterém... (více)

Livin Free

Skupina byla založena na konci roku 2018 Honzou Holečkem (zpěv, klávesy) jako jeho autorský projekt. Jako první byl ke spolupráci požádán Holečkův dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, legendární... (více)

Karol Komenda Group

Powertrio zpěváka, kytaristy a skladatele Karola Komendy ztělesňuje to nejlepší z odkazu klasického rocku 60. a 70. let v kombinaci s moderním progresivním rockem, blues a soulem. Živá vystoupení slibují svým posluchačům... (více)

Pan Lynx

Pan Lynx je nový hudebně výtvarný projekt Michala Skořepy (ex-Stroy) a jeho kresleného alterega - mystického Pana Lynxe. Pan Lynx je napůl rys a napůl člověk, Michal. Poté, co se Michalovi zjevil, vtáhl ho do hlubin jeho vlastního... (více)

Holeček & Marcel Project (duo)

Jan Holeček a Pavel Marcel – duo renomovaných muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo Reunion Session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako... (více)

Honza Holeček

Honza Holeček (*15. 4. 1969) je skladatel, zpěvák, kytarista a klávesista. Jeho specializací je hra na varhany Hammond B3. V dětství navštěvoval LŠU v oboru hry na piano. Koncem 80. let začal pod vlivem hardrockových ikon 70. let zpívat... (více)

Vladimír Guma Kulhánek

VADIMÍR „GUMA“ KULHÁNEK (*4. 9. 1944) – špičkový český baskytarista, v současné době člen skupin Livin Free a Flamengo reunion session. Od dětství mu učarovaly basové tóny. Jeho prvním nástrojem však byla... (více)

Winston Watson & friends play Bob Dylan

Winston A. Watson jr., legenda a ex bubeník Boba Dylana přijal pozvání renomovaného zpěváka a varhaníka Jana Holečeka, aby společně odehráli v České republice a na Slovensku několik exkluzivních koncertů věnovaných... (více)