Honza Holeček

Honza Holeček (*1969) je skladatel, zpěvák, kytarista a klávesista, specializuje se  na Hammond B3. V dětství navštěvoval LŠU v oboru hry na piano. Koncem 80. let začal pod vlivem hardrockových ikon té doby zpívat... (více)

Flamengo Reunion Session

Kapela vznikla v roce 1966 a prošla několika žánrovými i personálními proměnami. Současná sestava nesoucí název FLAMENGO Reunion Session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra... (více)

Precedens

Kapela Precedens oslavila 40 let od svého vzniku. Nežije ale z nostalgie minulosti a při příležitosti čtyřicátého výročí vydala nové EP Marie Bladová.  Precedens v novém obsazení a plné síle vyráží na turné na kterém... (více)

Holeček & Marcel Project (kapela)

Honza Holeček a Pavel Marcel – duo renomovaných muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo Reunion Session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako... (více)

Holeček & Marcel Project (duo)

Jan Holeček a Pavel Marcel – duo renomovaných muzikantů s bohatou hudební historií spjatou jak s jejich vlastními projekty (Holeček – Livin Free, Flamengo Reunion Session, Marcel – Pumpa, Skinny Molly), tak s legendami jako... (více)

Vladimír Guma Kulhánek

VADIMÍR „GUMA“ KULHÁNEK (*4. 9. 1944) – špičkový český baskytarista, v současné době člen skupin Livin Free a Flamengo reunion session. Od dětství mu učarovaly basové tóny. Jeho prvním nástrojem však byla... (více)

Livin Free

Skupina byla založena na konci roku 2018 Honzou Holečkem (zpěv, klávesy) jako vlastní autorský projekt. Jako první byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytarová legenda Vladimír "Guma" Kulhánek. S... (více)

The BladderStones

Blues crossoverové power trio, které hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv a do roku 2016 vstupují s... (více)