Flamengo Reunion Session

Kultovní kapela Flamengo, dnes Flamengo Reunion Session navazuje na zlatou éru Flamenga let 1970 – 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a Vladimíra Mišíka. V té době také vzniklo jedno z nejuznávanějších rockových alb Československé historie, Kuře v hodinkáchFlamengo Reunion Session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara). Doplňují je Honza Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír „Boryš“ Secký (saxofon, flétna a vokály). 

 

 

Flamengo Reunion Session se svým jedinečným bluesrockovým zvukem, původními členy a repertoárem skladeb z alba Kuře v hodinkách a dalších původních i převzatých skladeb  slibuje všem fanouškům originální a autentický zážitek legendárního FLAMENGA

 

V dubnu roku 2023 uvedla v premiéře Česká televize celovečerní dokument Flamengo Reunion Session – Kuře v hodinkách 50 o historii Flamenga a o současné podobě kapely Flamengo Reunion Session. Součástí dokumentu je záznam živého koncertu z festivalu Jurkovič Open Air. 

 

Videoklip: Kuře v hodinkách 

Dokument: Kuře v hodinkách 50  

Rozhovor s Gumou Kulhánkem: Na plovárně 

 

Facebook