Kapela vznikla v roce 1966 a prošla několika žánrovými i personálními proměnami. Současná sestava nesoucí název FLAMENGO Reunion Session se opírá o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara), kteří oba pamatují zlatou éru Flamenga. Doplní je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a  Vladimír Boryš Secký (saxofon a flétna). 

FLAMENGO Reunion Session navazuje na období let 1970– 1972, kdy za mikrofonem zněl hlas Ivana Khunta a Vladimíra Mišíka. Program se opírá o pecky, které Flamengo v tuto dobu hrálo a připomíná 50ti leté výročí alba Kuře v hodinkách. A tak se příznivci "starého bigbítu" mohou těšit na pecky jako Too Much Love is Bad Thing, Já a dým, Každou chvíliTýden v elektrickém městě nebo Kuře v hodinkách. Chybět nebudou ani kultovní covery, které Flamengo v daném období hrálo. Jde například o Evil Woman nebo Skellington. FLAMENGO Reunion Session tak návštěvníkům vystoupení slibuje jedinečný, autentický a hlavně originální zážitek legendárního FLAMENGA s jeho původními členy a původním repertoárem.

Na podzim roku 2022 vychází kapele nové album u společnosi Supraphon: Flamengo Reunion Session - Live a v roce 2023 se chystá velké turné, které nejen připomene Kuře v hodinkách, ale zároveň představí nové album. 

 

YouTube_Kuře v hodinkách

YouTube_EvilWoman

YouTube_Týden v Elektrickém městě