Jeden z exkluzivních koncertů v lomu Velká Amerika. Jedinečná možnost navštívit prostory lomu, kterému se oprávněně přezdívá Český Grand Canyon. Koncert dvou výjimečných interpretů si vyslechnete přímo v lomu v blízkosti jezera. Lom je celoročně uzavřený a veřejnosti nepřístupný. Výjimku tvoří právě koncerty Live in Amerika, během kterých je možné prostor podléhající speciálnímu režimu navštívit.

Kybabu
Poté, co v roce 2017 vyšla Olinu Nejezchlebovi nová deska Nečekaná návštěva, přišel i nápad na obnovení kapely Kybabu. K jeho velké radosti přijali nabídku ke spolupráci jeho bývalí kolegové ze skupiny Etc... Pavel Skála, Jirka Zelenka a Vláďa Pavlíček. Spolu s Norbi Kovácsem nazkoušeli nový repertoár, který je většinou tvořen písničkami z desek Noční lov a zmíněné desky Nečekaná návštěva. Repertoár doplňují písně skvělého skladatele a hudebníka Petra Skoumala. A co je to vlastně KyBaBu? Původně to byla zkratka pro kytaru, basu a buben, dnes je nástrojové obsazení mnohem pestřejší, ale rozhodli jsme se, že původní název už kapele ponecháme.
Současné obsazení:
Olin Nejezchleba - cello, baskytara, zpěv
Norbi Kovács - kytary, zpěv
Pavel Skála - kytary, zpěv
Vladimír Pavlíček - housle, akordeon, whistle
Jiří Zelenka - bicí nástroje, zpěv

Flamengo reunion session
V roce 2022 uplyne neuvěřitelných 50 let o vydání dnes již kultovní a bez nadsázky řečeno , jedné z nejvýznamnějších desek československé historie rocku, Kuřete v hodinkách. Toto půlstoleté výročí oslaví „Kuře“ spolu se svojí kapelou Flamengo. Současná sestava nese název FLAMENGO reunion session a opírá se o dvojici původních členů Flamenga, Pavla Fořta (kytara) a Vladimíra „Gumu“ Kulhánka (baskytara), kteří oba pamatují zlatou éru Flamenga. Doplňuje je Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Boryš Secký (saxofon a příčná flétna).

 

Srdečně Vás zveme na společný koncert obou výjimečných interpretů v lomu Velká Amerika.

Facebook: Live in Amerika - Kybabu + Flamengo reunion session 

Vstupenky: GoOut