Michal Skořepa & Pan LYNX + Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band

 

15. 6. 2023 Lom Velká Amerika

 

Agentura Macháčková s.r.o. ve spojení s Lomy Mořina spol. s.r.o. pořádají dne 15. června 2023 jeden z exkluzivních dvojkoncertů v lomu Velká Amerika. 

Máte tak jedinečnou možnost navštívit prostory lomu, kterému se oprávněně přezdívá český Grand Canyon. Koncert dvou výjimečných interpretů si vyslechnete přímo dole v lomu v blízkosti jezera. Lom je celoročně uzavřený a veřejnosti nepřístupný. Výjimku tvoří právě koncerty „Live in Amerika“, během kterých na Vás čeká výjimečný kulturní zážitek v jedinečném a překrásném prostoru lomu. 

 

Prvním z vystupujících bude 15. června Michal Skořepa & Pan LYNX. Michal Skořepa, renomovaný multiinstrumentalista si připravil pro posluchače ochutnávku z jeho připravovaného projektu Pan LYNX. Michal vystoupí v akustickém triu po boku s Janem Lichtenbergem a Lubošem Samkem 

 

Hudebním hřebem večera bude Kamil Střihavka & The Leaders Acoustic Band! Kamil Střihavka vystoupí se svým jedinečným akustickým projektem. Kamila Střihavku netřeba více představovat, český rockový „Jesus“, zpěvák a skladatel vystoupí s programem ve kterém zazní všechny zásadní hity jeho kariéry zaranžované do akustické podoby. 

 

Nenechte si ujít výjimečnou možnost návštěvy lomu Velká Amerika s pořádnou porcí jen té nejlepší muziky! Těšíme se na Vás!!

 

Vstupenky: zde 

Lom podléhá zvláštnímu režimu. Návštěvníci budou při koupi vstupenek a také u vchodu do lomu poučeni a seznámeni s podmínkami a riziky tohoto prostoru.