Hundred Seventy Split (UK)

Hundred Seventy Split  je britské power blues rockové trio složené z excelentních muzikantů světového renomé. Kytarista Joe Gooch  a bass kytarista Leo Lyons jsou byvalými členy legendárních Ten Years After. Na bicí... (více)

Ignaz Netzer (DE)

Již po několik desetiletí je Ignaz Netzer považován za předního Německého interpreta akustického Blues a Gospelu. Svoji kariéru odstartoval již ve 13ti letech a od té doby má za sebou víc jak 3000 vystoupení po celém... (více)

St. JOHNNY

Trio "St. JOHNNY" je kapela hrající elektrické jump blues, R’n’R a boogie. Kapelu založil zpěvák / kytarista Jan Stehlík po návratu z USA, kde v letech 1999 a 2000 pracoval a jamoval s místními muzikanty. Jeho syrový pěvecký a... (více)

Dobré ráno blues band

Dobré ráno blues band je česko-americká kapela, hrající akustickou hudbu inspirovanou mississippským blues, country blues a bluegrassem. Na hudební scéně působí od roku 2012 a za dobu své existence má odehráno přes 1100 koncertů... (více)

Půljablkoň

Půljablkoň je nejmladší a nejmenší odnoží legendární skupiny Jablkoň, která neúnavně brázdí hudební vody ( od folku a rocku přes jazz, až po vážnou hudbu) již více než 30 let. Tvoří ji frontman a zakladatel... (více)

Jablkoň

Jakoň je setkáním Georga Friedricha Händela s pračlověkem. Tato velmi stručná charakteristika publicisty Jiřího Černého asi nejlépe vystihuje svéráznou hudbu ryze české (pražské) skupiny, která se s nevšedním nadhledem pohybuje... (více)