Karel Kahovec - George & Beatovens

    KAREL KAHOVEC, pěvěcká hvězda 60. a 70. let, se poprvé objevil na československé rock‘n‘rollové scéně v roce 1963 ve skupině Hells Devils. Tato na naše poměry revoluční formace pronásledovaná komunistickým... (více)

Leo Lyons - Hundred Seventy Split (UK)

Leo Lyons, britská rocková legenda, hráč na basovou kytaru a bývalý člen Ten Years After vystupuje v power blues rockovém triu po boku excelentních muzikantů světového renomé. Leo Lyonse doprovází kytarista Joe Gooch,... (více)

The BladderStones

Blues crossoverové power trio, které hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnosti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv a do roku 2016 vstupují s... (více)

Půljablkoň

Půljablkoň je nejmladší a nejmenší odnoží legendární skupiny Jablkoň, která neúnavně brázdí hudební vody ( od folku a rocku přes jazz, až po vážnou hudbu) již více než 30 let. Tvoří ji frontman a zakladatel... (více)

Jablkoň

Jakoň je setkáním Georga Friedricha Händela s pračlověkem. Tato velmi stručná charakteristika publicisty Jiřího Černého asi nejlépe vystihuje svéráznou hudbu ryze české (pražské) skupiny, která se s nevšedním nadhledem pohybuje... (více)