Winston A. Watson jr., legenda a ex bubeník Boba Dylana přijal pozvání renomovaného zpěváka a varhaníka Jana Holečeka, aby společně odehráli v České republice a na Slovensku několik exkluzivních koncertů věnovaných tvorbě a písním Boba Dylana. K sobě si přizvali jedny z nejlepších muzikantů daného žánru a sice Vladimíra „Gumu“ Kulhánkana basu, Karol Komenda a Jirku Rambouska na kytary a Vladimíra „Boryše“ Seckého na saxofon.

 

 Českým fanouškům byl poprvé podobný „Dylanovský program“ představen v rámci festivalu Blues Alive v roce 2021. Na několika málo exkluzivních koncertech Winston Watson & friends play Bob Dylan se čeští a slovenští fanoušci mohou těšit na to nejlepší z Dylanovi tvorby! Za všechny skladby jmenujme například Like A Rolling Stone, Knockin‘ on Heaven‘s Door, Jokerman a další… 

Jan Holeček v současné době připravuje své autorské album, na kterém mimo jiné spolupracuje právě s Winstonem Watsonem a není tajemstvím, že na plánovaném turné představí i něco málo z připravovaného alba. 

 

YouTube videa:

Bob Dylan Never Ending Tour Diaries - https://www.youtube.com/watch?v=qmJV_1mpbOY

 

Jokerman-

https://www.youtube.com/watch?v=V3mxxysduU0

 

Slow Train Coming

https://www.youtube.com/watch?v=XSYzDDlI3WA

 

 

 

Turné se odehraje od 5. do 15. října. Pro více informací: 

www.agenturamachackova.cz

petra@agenturamachackova.cz