Winston Watson & friends play Bob Dylan

 

Winston A. Watson jr., legenda a ex bubeník Boba Dylana přijal pozvání renomovaného zpěváka a varhaníka Honzy Holečeka, aby společně odehráli v České republice několik exkluzivních koncertů věnovaných tvorbě a písním Boba Dylana. K sobě si přizvali jedny z nejlepších muzikantů daného žánru a sice Vladimíra „Gumu“ Kulhánka na basu, Karola Komendu a Jirku Rambouska na kytary a Vladimíra „Boryše“ Seckého na saxofon. 

 

 

 Českým fanouškům byl poprvé podobný „Dylanovský program“ představen v rámci festivalu Blues Alive v roce 2021. Na několika málo exkluzivních koncertech Winston Watson & friends play Bob Dylan se letos fanoušci mohou těšit na to nejlepší z Dylanovy tvorby! Za všechny skladby jmenujme například Like A Rolling Stone, Knockin' on Heaven's Door, Jokerman a další… 

Není tajemstvím, že Honza Holeček v současné době připravuje pro svoji kapelu Livin Free nové album From Cradle to Coffin, na kterém mimo jiné spolupracuje právě s Winstonem Watsonem a na plánovaném turné představí i něco málo z tohoto alba. 

 

Termíny koncertů:

 

5. října Praha – Malostranská Beseda 

6. října Jablonec nad Nisou – Klub Na Rampě 

7. října Červený Kostelec – Trees (14:30)

7. října Olomouc – Bounty Rock Café 

12. října Horní Bezděkov – Penzion Lívanec

13. října Křídla – Festival Křídla 

14. října Todně – U Hrošků 

 

 

YouTube:

Bob Dylan Never Ending Tour Diaries 

 

Jokerman

 

Slow Train Coming

 

 

Víc informací: 

 

 

www.agenturamachackova.cz

petra@agenturamachackova.cz