Drazí milí,
zveme vás, co do složení sestavy, k výjimečnému křtu naší nové půljablkoňské desky, na které jsme se celé léto v horoucích dnech společně s hosty pracovali.
Nechte se uvést do světa syrové něhy.. :)

Půljablkoň je nejmladším projektem lídra skupiny Jablkoň Michala Němce, který se k tvoření nové, jako obvykle žánrově neposedné hudby spojil s mladou zpěvačkou výjimečného hlasu Marií Puttnerovou (Jablkoň, Zvíře jménem Podzim, Cymbelín, I vši, VUS Ondráš). V druhém písňovém albu Světelné léto (Galén) se na poetické komorní tváři Půljablkoně objevují i syrovější rysy a také neučesaná hravost, jako by do ní začaly prorůstat výhonky prapůvodního Jablkoně. Zpěv obou protagonistů a zvuk Němcových kytar navíc doplňují skvělí instrumentalisté: Michal Nejtek (AGON, NTS, Face of the Bass, Pavlíček a Trio), Jan Jirucha (Bucinatores, AGON, MCH Trio, Big Band Gustava Broma), Pavel Zlámal (B-Side Band, Gone Hepsville, Next Phase, George Cremaschi & Pavel Zlámal), Petr Chlouba (Jablkoň, OPSO, Trijo, AGON). Na koncertním křtu zazní písně z nového CD v podání všech zmíněných muzikantů a navíc přibude i jedno oslavné hudební překvapení.

Vstupenky je možné rezervovat online přímo na webových stránkách Jazzdocku. Hezkých míst k sezení se najde, hezkých míst k stání s výhledem na tichou Vltavu jakbysmet.

https://jazzdock.cz/cs/koncert/puljablkon-krest-cd

Vaši M@M (němec@puttnerová)

PS: Těšíme moc!

PS2: Když by náhodou chtěl někdo mít album už u sebe, tak nechť se koukne sem: http://www.galen.cz/idistrik/vydav/?PHPSESSID=a6fa1b5a6e3d8ad58c3842c0cf8c4537&module=katalog&page[book]=5756&page[specsel]=105&fbclid=IwAR1YE5XU0ddymTHweFIbcbwaDiMAEso4gFblKH0YU46OruOS-GJxakwRX-M