Kapela THE BLADDERSTONES působí na české hudební scéně od roku 2014. Trio se opírá o zkušenosti dlouholetého členství člena skupiny Jablkoň, baskytaristy a v The BladderStones hlavního vokalisty Johnnyho Judla jr., o hru vynikajícího moderního kytaristy Tomáše Frolíka a o energii bubeníka Michaela Noska, patřícího k instrumentální špičce domácího rocku i jazzu. 

Power bluesové trio The BladderStones hledá tradici a osobní příběh bluesové hudby v současnoti. V roce 2014 vydali CD Bored of Love, v roce 2015 zvítězili v mezinárodní bluesové soutěži Blues aperitiv pořádané festivalem Blues Alive. V roce 2016 získávají ocenení Bluesové ankety 2016 v kategorii "Nejlepší počin na české bluesové scéne v roce 2015", kterou uděluje BLUESMUSIC.SK, člen Evropské bluesové unie "The Blues Foundation". 

V roce 2017 vydávají u labelu Indies Happy Trails druhé autorské album Without Cover a vystupují v klubech a na festivalech po celé ČR. V roce 2018 kapela navázala pravidelnou spolupráci s interprety jako jsou Will Wilde (UK), Elles Bailey (UK), Troy Redfern (UK), Sean Webster (UK) atd. a stala se tak nejvyhledávanější doprovodnou kapelou zahraničních hvězd tohoto ranku u nás. V poslední době skupina absolvovala turné ve Finsku, pravidelně koncertuje a připravuje materiál na další CD.  

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodejní síti Goout.

Více informací na:
www.bladderstones.eu
www.waltertrout.com

www.agenturamachackova.cz
www.livermusic.cz