PRAK

Skupina PRAK byla založena v průběhu roku 2019, poté, co se rozpadla formace T4, rozhodli se tři její bývalý členové Stanislav „Klásek“ Kubeš (kytara), Vladimír „Guma“ Kulhánek (baskytara) a Martin Kopřiva (bicí) pokračovat ve společné práci.

Založili kapelu PRAK, v níž se nejprve objevil zpěvák a klávesista Pavel Bohatý. Ten ale z důvodu velkého pracovního vytížení musel sestavu opustit a začátkem letošního roku ho nahradil Jan Holeček, známý ze svého působení v Livin Free, Energitu, v nichž se setkává s Gumou Kulhhánkem. Není bez zajímavosti, že PRAK je první skupinou, v níž Holeček zpívá převážně česky.

Repertoár PRAKu je založen na autorských písních, které Klásek a Guma složili během celé své kariéry. Fanoušci se tak mohou těšit například na takové hity jako: Město z peřin, Za vodou, Jako koni či Jsem prý blázen jen a mnohé další. Dále kapela hraje například bluesový standard Stormy Monday. Proslýchá se také, že jednotlivý členové chystají nové písničky.

Koncerty PRAKu slibují jedinečný zážitek ve kterém se snoubí léty prověřená zkušenost ostřílených matadorů Kubeše a Kulhánka, dravost mladého energického bubeníka Martina Kopřivy a unikátní zpěv Jana Holečka.

YouTube_ZaVodou

Město z peřin 

www.facebook.com/prak.rockband

www.prak-rock.cz